TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK

Koučování v principu inside-out přináší poměrně „Krátkou cestu“ k více radostí a méně starostí. Tím, že si všimneme toho, co často sami nevidíme, přes to, že už vše víme… Koučování je konverzace z níž vyplývá poznání, které je právě pro nás. Vše je založeno na tom, jak hluboce chápeme fungování našeho prožívání a toho kdo skutečně jsme. Naše vnímání a prožívání světa se bez velkého úsilí promění. Jedná se více o odhalování skutečnosti, než snahy něčeho pracně dosáhnout. Kouč Psychology of Mind je průvodcem do lidského psyché, do skutečnosti našeho prožívání. Transformativní kouč poskytuje „Masáž“, tedy uvolnění prostoru, kterému říkáme Já, od starých a nezdravých způsobů myšlení. Tento koučink přináší vhled, uvolnění, svobodu, zdravý rozum, mír, empatii, lásku, radost a důvěru v život.
Poznání toho, že jsme a dokážeme víc než nám bylo řečeno! Než si myslíme! Neměníme svět, ale mění se místo z kterého na svět nahlížíme. Naše psychologická mysl se oprostí od pomíjivých přestav, myšlenkových konceptů o nás a světě, kterým bylo uvěřeno. Uvolní se a zjednoduší prostor pro NOVÝ ŽIVOT. Ne zítra, ale dnes. Dobrá zpráva je, že vše co potřebujeme, je v nás. Nepotřebujeme na sobě nic měnit a zdokonalovat, ale všimnout si toho, kde je řešení.

Tento koučink vychází z toho, že pokud jsme ve zdravém mentálním stavu a duševní pohodě, tak se chováme přirozeně a nejlépe, jak je možné. Víme, co se děje a naše reakce jsou adekvátní. Jsme přirozeně šťastní.
Je to též možnost pro ty, co již jsou unaveni, nebo je nebaví, ta věčná a marná snaha, ta věčná práce na sobě.

Transformativní koučink je spíše než osobní rozvoj, cesta k poznání sebe sama.

"VČERA JSEM BYL CHYTRÝ, A TAK JSEM CHTĚL ZMĚNIT SVĚT. DNES JSEM MOUDRÝ A TAK MĚNÍM SEBE."

Rúmí

Co rozhodně nečekej ...

 • Zaručené rady a obecně platné návody nečekej.
 • Nejsem mentor ani terapeut. Pracuji s tím, co je v Tobě, protože Ty jsi největší odborník na Tvůj život. Ty nejlépe víš, co je pro Tebe dobré a co ne, čeho chceš dosáhnout, kdy se cítíš šťastný, jaká máš přání, touhy atd. Každý jsme unikát – co funguje jednomu, nemusí automaticky fungovat jinému.
 • Odpovědi na své problémy, máš v sobě. Já Ti pomohu tyto odpovědi najít a aplikovat je do praxe, udělat z nich opakováním přirozenou součást Tvého života.
 • Na rozdíl od terapeuta se nezaměřuji tolik na Tvoji minulost, ale především na současnost a hlavně Tvoji budoucnost. Na to, kde se nacházíš nyní, kam se chceš dostat a především jak přesně se tam dostaneš.
 • Koučink rozhodně nesupluje péči psychiatra či psychologa.

Co naopak rozhodně čekej ...

 • Mnoho cílených a občas i drsných otázek, které Ti otevřou oči, dají Ti nový pohled na Tvoji situaci, dovedou Tě k uvědomění.
 • Práci s tichem – poskytnu Ti prostor přemýšlet do hloubky, dojít k řadě kreativních nápadů a řešení, která by Tě nikdy předtím nenapadla.
 • Více než pracovat se budeme spolu učit vnímat realitu jinak, budeme trénovat všímavost a pozornost.
 • Při Tvém plném nasazení Ti garantuji po cca 4 sezeních naprosto hmatatelné výsledky a razantní změny ve Tvém myšlení, jednání i vnímání. Tvůj život se dá do pohybu, až se sám budeš divit.
 • Moji maximální lidskou i odbornou podporu a oporu v nelehkých chvílích, při náročných rozhodnutích i nepříjemných krocích.
 • Kontrolu, zda máme správný směr – tedy k Tebou vytyčeným cílům.
 • Naprostou důvěrnost sdílených informací.

KONTAKT

Pro objednání koučinku či jiných služeb využijte kontaktního formuláře.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů