HEALTH KOUČ S ROZHLEDEM A NADHLEDEM

Jsem lékárník, health koučkonzultant funkční medicíny. Zabývám se zdravovědou, sbírám informace z oblasti zdraví a prevence, zajímám se o nejnovější poznatky kvantové fyziky, nové biologie, moderních neurověd a aplikuji je do mého poradenství. Jsem kouč se zaměřením na zdravý životní styl a pomáhám mým klientům aplikovat pozitivní změny do jejich běžných životů.

Jsem tady, abych Ti pomohl vytvořit Tvé nové JÁ, zdravé, šťastné a svobodné. Pojď se mnou pro sebe objevit nového koníčka - vědu o sobě samých - SEBEKREATIVITU. Zkoumání labyrintu lidského těla a zejména mozku  je neuvěřitelné dobrodružství, které můžete provozovat kdykoliv, kdekoliv a zdarma.

Moje poradenství je naprosto pro všechny. Vše, co lidem předávám, je jednoduché, založené na principech života a vždy naživo!

NA ČEM STAVÍM?

Pilířů mého poradenství je mnoho, níže najdete ty nejdůležitější.

Vychází z přirozené podstaty prožívání vlastního života, které vzniká směrem zevnitř ven (inside-out). Je založen na nejmodernějších poznatcích Psychology of Mind.

Moderní neurovědy nám pomáhají pochopit na základních principech fungování lidské mysli, prožívání a lidské chování. Je fascinující, kolik toho ještě nevíme ... 

Funkční medicína, někdy nazývaná jako biologická, nebo manuální medicína, je novým směrem v chápání souvislostí příčin a důsledků našeho celkového stavu.

NEČEKEJTE AŽ NÁŠ SYSTÉM VEZME NA VĚDOMÍ NOVÉ  VĚDECKÉ POZNATKY. PŘIJĎTE SE PORADIT UŽ DNES!

Mgr. DaviD ČeCH

HEALTH KOUČ, SPECIALISTA NA VÝŽIVU A PREVENCI

Vystudoval jsem farmaceutickou fakultu na VFU v Brně, po několika letech praxe v lékárně jsem si uvědomil, že moje povolání lékárníka mě neuspokojuje, a že mnoha lidem lze pomáhat i jinak než léky . Začal jsem hledat souvislosti mezi stravou zdravím člověka, postupně si uzdravil svoji alergii a chronickou rýmu, přečetl jsem nespočet knih a stal jsem se transformativním koučem. Začal jsem tak postupně tvořit vlastní verzi poslání zdravotníka (zdravotník je od slova zdraví). Během mojí cesty jsem poznal několik lidí, kteří mají podobné smyšlení jako já a pomáhají ostatním lidem proměnit se z pacienta do člověka, který si sám tvoří svůj zdravý a pohodový život. Jsem health kouč, který ví, o čem mluví. Svým klientům pomáhám s nastavením jejich GPS, ukazuji kroky, které mají před sebou a když se ztratí, posvítím jim zpátky na jejich cestu.

 

UDĚLEJME DALŠÍ KROK SPOLU